info@meskenbilisim.com
0346 999 1 800
0542 773 17 36

SAYFA BAŞI

SAYFA BAŞI

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı maliyetini sarf malzeme fiyatini ödemek yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan kullanmakta olduğunuz cihazın sayfa başı  anlaşma süresi içerisinde bütçenize uygun miktarda ve sürede ödeyerek işlerinizin kesintiye uğramasını engelleyebilirsiniz. Bu şekilde sermayenizi ana işinizde kullanarak gelirinizi yükseltebilirsiniz.

  • Kiralama süresince fotokopi yada yazıcının mülkiyeti kiralayan firmanın olacaktır. Kiralayan firma seçilen sayfabaşı anlaşması ile belirlenen sayfabaşı ücretini ödemesini yapar. 
  • Kiralayan firma malzeme, işçilik, bakım gibi tüm giderleri ücretsiz karşılar. Giderlere kullanıcı hatası, kağıt ve zımba teli dahil değildir. 
  • Sayfabaşı anlaşması ve kiralama sistemi ile masraflarınız sabit olacaktır. Sayfabaşı Anlaşması hakkında daha detaylı bilgiyi için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.
  • Kiralama ve sayfabaşı sözleşmeye istinaden kesilecek faturaların tüm bedeli masraf olarak işleyebilirsiniz.
  • Ek donanım ve/veya ürün modeli yükseltmelerinde protokol veya ek anlaşmalar ile hızlı satınalma ve ürün teminine sahip olacaksınız.
HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin